Wodogrzmoty Małe - Odcinki specjalne - Pamiętnik Mabel: Film 2013 | CAŁY Serial | CDA HD | NAPISY PL

Stanford chce obejrzeć telewizję. Pierwszym programem jest "Dlaczego jesteś świr-świr?", w którym występuje także Leniwa Klucha ze swoimi kotami. ...

Odcinki specjalne  

Seria pierwsza  

Seria druga  

O czym jest Wodogrzmoty Małe - Odcinki specjalne - Pamiętnik Mabel: Film 2013 online cały Serial ?

Stanford chce obejrzeć telewizję. Pierwszym programem jest "Dlaczego jesteś świr-świr?", w którym występuje także Leniwa Klucha ze swoimi kotami. W drugim programie występują policjanci z Wodogrzmotów: Szeryf Blubs i Deputy Durland. Są tam przebrani za nastolatków. Stacy, czyli Deputy jako dziewczyna, chce zachęcić inne nastolatki, by poszli z nią (nim) pić zepsuty jabłkowy sok i całować się nawzajem. Blubs jako policjant uczy innych, żeby nie poddali się presji i odmówili. Wtedy młodzieżowy Blubs słucha swojej własnej rady i mówi "Och-och, nie-nie, Bibbity-bop ka-zow! Nie mogę poddać się presji, nie ma mowy, nie ma jak!", po czym młodzieżowy Deputy klaszcze mu. Stacy dziękuje mu mówiąc, że uratował ją przed samą sobą i przytula się do Blubsa. Gdy nie patrzą, Lee, Nate i Wendy kradną im stroje i policyjny samochód. Policjanci postanawiają dogonić ich na swoim zabawkowym fioletowym samochodziku. Następnie leci "Kaczo-tektyw", w którym poznajemy nowego detektywa - pingwina Steve'a. Razem z tytułową kaczką łapią złodzieja. Wtedy też oba ptaki zaczęły się dobrze dogadywać, co zasmuciło dotychczasowego partnera kaczego detektywa. Później wyjaśniają sprawę utopienia człowieka. Podczas tego zdarzenia policjant mówi "Cóż, dowody nie odleciały, coś o tym wiesz, prawda, Steve?", po czym dotknięty tym komentarzem Steve zaczyna płakać i odpływa. Kaczo-tektyw wściekły na policjanta rzuca swoją pracę i odpływa za swoim przyjacielem.

Poszukujesz Wodogrzmoty Małe - Odcinki specjalne - Pamiętnik Mabel: Film cały Serial żeby zobaczyć ten Serial online na Zalukaj?

Według wielu źródeł najlepszy Serial, jaki kiedykolwiek ujrzał światło dzienne był Wodogrzmoty Małe - Odcinki specjalne - Pamiętnik Mabel: Film. Sztuka i kultura powinny być dostępne dla wszystkich. Pomóż nam pomóc większej liczbie członków społeczności poprzez swoje darowizny.

Wodogrzmoty Małe - Odcinki specjalne - Pamiętnik Mabel: Film online to świetny Serial z kategorii Animacja

Wierzymy, że sztuka i kultura powinny być dostępne dla każdego, nie tylko dla tych, których na to stać. Dlatego naszą misją jest zapewnienie członkom społeczności możliwości i dostępu do zasobów, z którymi normalnie mieliby trudności w zdobyciu tak dobrych filmów i seriali online.

Wodogrzmoty Małe - Odcinki specjalne - Pamiętnik Mabel: Film cały Serial ma naprawdę dobrą obsadę

Co polecasz? Jaki ostatnio obejrzałeś film, który sprawił, że się śmiałeś lub płakałeś?.

Gravity Falls 2013 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba! Dzięki ZmierzchFilm.pl możesz oglądać filmy i seriale online bez limitu.

 • Avatar babel Użytkownik babel

  Cos dla rodzin

  +39
 • Avatar zwierz Użytkownik zwierz

  5/5

  +53
 • Avatar pawelecxx Użytkownik pawelecxx

  Siedzialam nad tym serialem chyba 6 godzin dzisiaj, ale w koncu skonczylam caly sezon... jestem w szoku tym ostatnim odcinkiem haha

  +6
 • Avatar MlodyKinoman Użytkownik MlodyKinoman

  Polecam wodogrzmoty małe - odcinki specjalne - pamiętnik mabel: film

  +49
 • Avatar Bartas Użytkownik Bartas

  seriale udostępniane na Zalukaj.film to sztos , wszystko w najlepszej jakości i co najważniejsze wszystkie odcinki!!

  +37
 • Avatar Juras Użytkownik Juras

  Ten serial online zasługuje na najlepszą ocenę czyli 10/10. Uszanowanko należy się dla Zalukaj.film za tak dobrą robotę jaką wykonują!!

  +1
 • Avatar Wiśnia Użytkownik Wiśnia

  Świetny film online, a portal jeszcze lepszy <3 można tu bez problemu znaleźć najnowsze filmy online! Dzięki <3

  +36
 • Avatar Piotrek22 Użytkownik Piotrek22

  Jedna z lepszych produkcji jakie widziałem w tym roku. Dzięki Zalukaj.film !

  +27
 • Avatar Marcin46 Użytkownik Marcin46

  Super strona, dzięki której mogę oglądać moje ulubione filmy i seriale! Widać że dużo ludzi tu ogląda bo serwery wieczorami przeciążone, ale wystarczy się zarejestrować i jest git! Tutaj zdecydowanie lepsza jakość niż na youtubie

  +45
 • Avatar Marek55 Użytkownik Marek55

  Serwis Zalukaj.film jest najlepszy, wszystko zawsze w dobrej jakości, nic nie ścinia, można wyszukiwać filmy i seriale ONLINE do wolI!!

  +15

Polecane Seriale