Wodogrzmoty Małe - Odcinki specjalne - Cukierkowy potwór 2013 | CAŁY Serial | CDA HD | NAPISY PL

Podczas kręcenia Przewodnika Dippera Po Zjawiskach Niewyjaśnionych #13 o chrupkach o kształcie znaku nieskończoności Dipper zauważa dziwną postać, ...

Odcinki specjalne  

Seria pierwsza  

Seria druga  

O czym jest Wodogrzmoty Małe - Odcinki specjalne - Cukierkowy potwór 2013 online cały Serial ?

Podczas kręcenia Przewodnika Dippera Po Zjawiskach Niewyjaśnionych #13 o chrupkach o kształcie znaku nieskończoności Dipper zauważa dziwną postać, która biega po całym pokoju i kradnie cukierki. Budzi Mabel, która chce spać, ale gdy dowiedziała się, że potwór je ich słodycze wstaje. Chłopak ubiera zbroję z pluszowych misiów, bierze kije golfowe i pojedynkuje się z małym golasem. Jego bliźniaczka filmuje wszystko i dopinguje mu. Niestety, dwunastolatek przegrywa, a potwór ucieka z cukierkami do salonu. Hipnotyzuje go telewizor i siada na fotelu, by go pooglądać. Gdy Dipper chciał go złapać, popatrzył się na telewizor i podobnie jak stwór hipnotyzuje się. W następnej scenie widzimy rodzeństwo jedzące cukierki oraz potwora pożerającego kije golfowe. Nagle do pokoju przychodzi Soos i bierze stwora za wujka Stana. Gdy Dipper mówi, że w następnym odcinku trzeba będzie pozbyć się potwora, Soos nie wie o czym mówi chłopak i pyta się "Stana", o co mu chodzi.

Poszukujesz Wodogrzmoty Małe - Odcinki specjalne - Cukierkowy potwór cały Serial żeby zobaczyć ten Serial online na Zalukaj?

Według wielu źródeł najlepszy Serial, jaki kiedykolwiek ujrzał światło dzienne był Wodogrzmoty Małe - Odcinki specjalne - Cukierkowy potwór. Sztuka i kultura powinny być dostępne dla wszystkich. Pomóż nam pomóc większej liczbie członków społeczności poprzez swoje darowizny.

Wodogrzmoty Małe - Odcinki specjalne - Cukierkowy potwór online to świetny Serial z kategorii Animacja

Wierzymy, że sztuka i kultura powinny być dostępne dla każdego, nie tylko dla tych, których na to stać. Dlatego naszą misją jest zapewnienie członkom społeczności możliwości i dostępu do zasobów, z którymi normalnie mieliby trudności w zdobyciu tak dobrych filmów i seriali online.

Wodogrzmoty Małe - Odcinki specjalne - Cukierkowy potwór cały Serial ma naprawdę dobrą obsadę

Co polecasz? Jaki ostatnio obejrzałeś film, który sprawił, że się śmiałeś lub płakałeś?.

Gravity Falls 2013 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba! Dzięki ZmierzchFilm.pl możesz oglądać filmy i seriale online bez limitu.

 • Avatar babel Użytkownik babel

  Cos dla rodzin

  +39
 • Avatar zwierz Użytkownik zwierz

  5/5

  +53
 • Avatar pawelecxx Użytkownik pawelecxx

  Siedzialam nad tym serialem chyba 6 godzin dzisiaj, ale w koncu skonczylam caly sezon... jestem w szoku tym ostatnim odcinkiem haha

  +6
 • Avatar MlodyKinoman Użytkownik MlodyKinoman

  Polecam wodogrzmoty małe - odcinki specjalne - cukierkowy potwór

  +49
 • Avatar Bartas Użytkownik Bartas

  seriale udostępniane na Zalukaj.film to sztos , wszystko w najlepszej jakości i co najważniejsze wszystkie odcinki!!

  +37
 • Avatar Juras Użytkownik Juras

  Ten serial online zasługuje na najlepszą ocenę czyli 10/10. Uszanowanko należy się dla Zalukaj.film za tak dobrą robotę jaką wykonują!!

  +1
 • Avatar Wiśnia Użytkownik Wiśnia

  Świetny film online, a portal jeszcze lepszy <3 można tu bez problemu znaleźć najnowsze filmy online! Dzięki <3

  +36
 • Avatar Piotrek22 Użytkownik Piotrek22

  Jedna z lepszych produkcji jakie widziałem w tym roku. Dzięki Zalukaj.film !

  +27
 • Avatar Marcin46 Użytkownik Marcin46

  Super strona, dzięki której mogę oglądać moje ulubione filmy i seriale! Widać że dużo ludzi tu ogląda bo serwery wieczorami przeciążone, ale wystarczy się zarejestrować i jest git! Tutaj zdecydowanie lepsza jakość niż na youtubie

  +45
 • Avatar Marek55 Użytkownik Marek55

  Serwis Zalukaj.film jest najlepszy, wszystko zawsze w dobrej jakości, nic nie ścinia, można wyszukiwać filmy i seriale ONLINE do wolI!!

  +15

Polecane Seriale