Agenci NCIS - Sezon 1 - Żywcem pogrzebana 2003 | CAŁY Serial | CDA HD | NAPISY PL

Z grobu wstaje kobieta, która została pochowana żywcem. Nie pamięta, kim jest i jak się tam znalazła, ale pamięta, że jakaś bomba ma wkrótce wybuch...

Odcinki specjalne  

Sezon 1  

Sezon 2  

Sezon 3  

Sezon 4  

Sezon 5  

Sezon 6  

Sezon 7  

Sezon 8  

Sezon 9  

Sezon 10  

Sezon 11  

Sezon 12  

Sezon 13  

Sezon 14  

Sezon 15  

Sezon 16  

Sezon 17  

Sezon 18  

Sezon 19  

Sezon 20  

Informacje

NCIS Stany Zjednoczone

O czym jest Agenci NCIS - Sezon 1 - Żywcem pogrzebana 2003 online cały Serial ?

Z grobu wstaje kobieta, która została pochowana żywcem. Nie pamięta, kim jest i jak się tam znalazła, ale pamięta, że jakaś bomba ma wkrótce wybuchnąć na statku marynarki wojennej. Agenci służb śledczych rozpoczynają śledztwo, które doprowadza ich do pokoju hotelowego, gdzie znajdują martwego Waltera Richtera. Abby odnajduje na ubraniu kobiety składniki, które wykorzystuje się do budowy zaawansowanych bomb. Kobieta przypomina sobie, że odbyła rozmowę z jakimś łysym mężczyzną, którym okazuje się być Richter. Gibbs i Tony dowiadują się, że Richter był szefem ochrony w niemieckiej firmie BFF, która specjalizuje się w produkcji sprzętu do wykrywania bomb, w szczególności na pokładach statków marynarki wojennej. Agenci odwiedzają prezesa firmy Stephana Brauera, który ujawnia tożsamość odnalezionej kobiety. Okazuje się, że jest to Suzanne McNeil - naukowiec, której praca polegała na konstruowaniu niewykrywalnych bomb. W centrali firmy znajduje się replika wąskiego przejścia na statku, która służy do przeprowadzania testów i to ona była przyczyną obaw Suzanne. Jednak reakcja Brauera na wiadomość o tym, że Suzanne żyje wzbudza podejrzenia Gibbsa. Wnioskuje, że Suzanne i żonaty Brauer mieli ze sobą romans. Podczas konfrontacji z Brauerem, kobieta odzyskuje całą pamięć. Przypomina sobie, jak Brauer wysłał w swoim imieniu Richtera, aby zakończyć ich związek. Suzanne wpadła w furię i zabiła Richtera. Podczas szamotaniny z Brauerem uderzyła się głową o stół i straciła przytomność. Brauer był przekonany, że jest martwa, więc ją pochował.

Poszukujesz Agenci NCIS - Sezon 1 - Żywcem pogrzebana cały Serial żeby zobaczyć ten Serial online na Zalukaj?

Według wielu źródeł najlepszy Serial, jaki kiedykolwiek ujrzał światło dzienne był Agenci NCIS - Sezon 1 - Żywcem pogrzebana. Sztuka i kultura powinny być dostępne dla wszystkich. Pomóż nam pomóc większej liczbie członków społeczności poprzez swoje darowizny.

Agenci NCIS - Sezon 1 - Żywcem pogrzebana online to świetny Serial z kategorii Kryminał

Wierzymy, że sztuka i kultura powinny być dostępne dla każdego, nie tylko dla tych, których na to stać. Dlatego naszą misją jest zapewnienie członkom społeczności możliwości i dostępu do zasobów, z którymi normalnie mieliby trudności w zdobyciu tak dobrych filmów i seriali online.

Agenci NCIS - Sezon 1 - Żywcem pogrzebana cały Serial ma naprawdę dobrą obsadę

Co polecasz? Jaki ostatnio obejrzałeś film, który sprawił, że się śmiałeś lub płakałeś?.

NCIS 2003 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba! Dzięki ZmierzchFilm.pl możesz oglądać filmy i seriale online bez limitu.

 • Avatar aro Użytkownik aro

  Ja w jeden dzień zobaczyłam caly sezon haha

  +5
 • Avatar madzia89 Użytkownik madzia89

  Polecam ten serial

  +46
 • Avatar tatulek1 Użytkownik tatulek1

  Super, w koncu jakis serwis gdzie można korzystać bez limitu

  +9
 • Avatar Bartoo Użytkownik Bartoo

  Next season kiedy?

  +48
 • Avatar pawelecxx Użytkownik pawelecxx

  Siedzialam nad tym serialem chyba 6 godzin dzisiaj, ale w koncu skonczylam caly sezon... jestem w szoku tym ostatnim odcinkiem haha

  +6
 • Avatar oliwia09 Użytkownik oliwia09

  Lubie takie seriale :)

  +35
 • Avatar AnnaMali Użytkownik AnnaMali

  Jedna z najlepszych produkcji z 2003 roku. SERIAL online agenci ncis - sezon 1 - Żywcem pogrzebana zdecydowanie polecam. Czy ktoś z Was zna jakieś podobne tytuły do tego dostępne na ZmierzchFilm?

  +21
 • Avatar Bartas Użytkownik Bartas

  seriale udostępniane na ZmierzchFilm to sztos , wszystko w najlepszej jakości i co najważniejsze wszystkie odcinki!!

  +37
 • Avatar Wiśnia Użytkownik Wiśnia

  Świetny film online, a portal jeszcze lepszy <3 można tu bez problemu znaleźć najnowsze filmy online! Dzięki <3

  +36
 • Avatar Patryk00 Użytkownik Patryk00

  Chciałem obejrzeć ten film ONLINE od kiedy była premiera ale nigdzie nie mogłem znaleźć, dopiero na ZmierzchFilm znalazłem i obejrzałem bez limitu! Polecam!!

  +39

Polecane Seriale