Agenci NCIS - Sezon 1 - Wilk morski 2003 | CAŁY Serial | CDA HD | NAPISY PL

Na plaży w Północnej Wirginii morze wyrzuca na brzeg martwego oficera marynarki - Briana Farrella. Ten sam los spotyka nieopodal dwóch handlarzy na...

Odcinki specjalne  

Sezon 1  

Sezon 2  

Sezon 3  

Sezon 4  

Sezon 5  

Sezon 6  

Sezon 7  

Sezon 8  

Sezon 9  

Sezon 10  

Sezon 11  

Sezon 12  

Sezon 13  

Sezon 14  

Sezon 15  

Sezon 16  

Sezon 17  

Sezon 18  

Sezon 19  

Sezon 20  

Informacje

NCIS Stany Zjednoczone

O czym jest Agenci NCIS - Sezon 1 - Wilk morski 2003 online cały Serial ?

Na plaży w Północnej Wirginii morze wyrzuca na brzeg martwego oficera marynarki - Briana Farrella. Ten sam los spotyka nieopodal dwóch handlarzy narkotyków. Zarówno łódź oficera, jak i łódź handlarzy zostały ostrzelane w podobny sposób. Wydział Narkotykowy i lokalna policja są przekonani, że oba te zdarzenia są ze sobą powiązane, ale Gibbs nie jest tego taki pewny. Przy ciałach handlarzy zostaje znaleziona duża ilość fałszywych dolarów. Gibbs dowiaduje się, że martwy oficer brał udział w programie zwalczania narkotyków w szkołach i zamierza oczyścić jego imię. Abby przeprowadza analizy, które wykazują, że oficer i handlarze zginęli z tej samej broni. Agenci dochodzą do wniosku, że Farrell jest przypadkową ofiarą porachunków gangsterów. Gibbs identyfikuje ofiary i ustala, że bracia Garcias przewozili swoją łodzią handlarzy narkotyków, nielegalnych imigrantów i handlarzy bronią. Numery seryjne sfałszowanych banknotów znalezionych przy ofiarach prowadzą do terrorystów odpowiedzialnych za atak 11 września. Odkrycie to uzmysławia agentom, że ofiary strzelaniny to nie handlarze narkotyków, ale terroryści i sprawą tą musi zająć się również FBI. Zabójcą okazuje się być Seth Shakir, międzynarodowy terrorysta poszukiwany za atak bombowy na siedzibę ONZ w Bagdadzie, który uciekł z Iraku przed kilkoma tygodniami. Agenci FBI sugerują, że terrorysta może planować kolejny atak na jakiś strategiczny obiekt, np. na elektrownię. W obawie przed rychłym atakiem, Gibbs, Tony i Kate udają się do elektrowni Jefferson Power. Na miejscu zastają Setha, który rozmieszcza ładunki wybuchowe.

Poszukujesz Agenci NCIS - Sezon 1 - Wilk morski cały Serial żeby zobaczyć ten Serial online na Zalukaj?

Według wielu źródeł najlepszy Serial, jaki kiedykolwiek ujrzał światło dzienne był Agenci NCIS - Sezon 1 - Wilk morski. Sztuka i kultura powinny być dostępne dla wszystkich. Pomóż nam pomóc większej liczbie członków społeczności poprzez swoje darowizny.

Agenci NCIS - Sezon 1 - Wilk morski online to świetny Serial z kategorii Kryminał

Wierzymy, że sztuka i kultura powinny być dostępne dla każdego, nie tylko dla tych, których na to stać. Dlatego naszą misją jest zapewnienie członkom społeczności możliwości i dostępu do zasobów, z którymi normalnie mieliby trudności w zdobyciu tak dobrych filmów i seriali online.

Agenci NCIS - Sezon 1 - Wilk morski cały Serial ma naprawdę dobrą obsadę

Co polecasz? Jaki ostatnio obejrzałeś film, który sprawił, że się śmiałeś lub płakałeś?.

NCIS 2003 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba! Dzięki ZmierzchFilm.pl możesz oglądać filmy i seriale online bez limitu.

 • Avatar aro Użytkownik aro

  Ja w jeden dzień zobaczyłam caly sezon haha

  +5
 • Avatar madzia89 Użytkownik madzia89

  Polecam ten serial

  +46
 • Avatar tatulek1 Użytkownik tatulek1

  Super, w koncu jakis serwis gdzie można korzystać bez limitu

  +9
 • Avatar Bartoo Użytkownik Bartoo

  Next season kiedy?

  +48
 • Avatar pawelecxx Użytkownik pawelecxx

  Siedzialam nad tym serialem chyba 6 godzin dzisiaj, ale w koncu skonczylam caly sezon... jestem w szoku tym ostatnim odcinkiem haha

  +6
 • Avatar oliwia09 Użytkownik oliwia09

  Lubie takie seriale :)

  +35
 • Avatar AnnaMali Użytkownik AnnaMali

  Jedna z najlepszych produkcji z 2003 roku. SERIAL online agenci ncis - sezon 1 - wilk morski zdecydowanie polecam. Czy ktoś z Was zna jakieś podobne tytuły do tego dostępne na ZmierzchFilm?

  +21
 • Avatar Bartas Użytkownik Bartas

  seriale udostępniane na ZmierzchFilm to sztos , wszystko w najlepszej jakości i co najważniejsze wszystkie odcinki!!

  +37
 • Avatar Wiśnia Użytkownik Wiśnia

  Świetny film online, a portal jeszcze lepszy <3 można tu bez problemu znaleźć najnowsze filmy online! Dzięki <3

  +36
 • Avatar Patryk00 Użytkownik Patryk00

  Chciałem obejrzeć ten film ONLINE od kiedy była premiera ale nigdzie nie mogłem znaleźć, dopiero na ZmierzchFilm znalazłem i obejrzałem bez limitu! Polecam!!

  +39

Polecane Seriale