Agenci NCIS - Sezon 1 - Moja inna lewa stopa 2003 | CAŁY Serial | CDA HD | NAPISY PL

W małym miasteczku dokonano szokującego odkrycia – znaleziono ludzką nogę w skarpetce. Na kończynie znajduje się tatuaż, który wykonują sobie żołni...

Odcinki specjalne  

Sezon 1  

Sezon 2  

Sezon 3  

Sezon 4  

Sezon 5  

Sezon 6  

Sezon 7  

Sezon 8  

Sezon 9  

Sezon 10  

Sezon 11  

Sezon 12  

Sezon 13  

Sezon 14  

Sezon 15  

Sezon 16  

Sezon 17  

Sezon 18  

Sezon 19  

Sezon 20  

Informacje

NCIS Stany Zjednoczone

O czym jest Agenci NCIS - Sezon 1 - Moja inna lewa stopa 2003 online cały Serial ?

W małym miasteczku dokonano szokującego odkrycia – znaleziono ludzką nogę w skarpetce. Na kończynie znajduje się tatuaż, który wykonują sobie żołnierze marynarki wojennej. Gibbs, Tony i Kate wszczynają dochodzenie. Abby odkrywa nasiona drzewa w skarpetce ofiary. Prześwietlenie wykazuje, że w nodze znajduje się tytanowa proteza kostki. Numer seryjny protezy doprowadza agentów do lekarza, który ją wszczepił. Ofiarą okazuje się być Thomas Dorn, zmarły dwa lata temu na zawał serca. Agenci kierują swoje podejrzenia na przyrodnią siostrę ofiary – Melissę Dorn. Agenci ustalają, że Dorn miał wykupioną polisę na życie i po jego śmierci Melissa otrzymała 750 tysięcy dolarów. Gibbs dowiaduje się, że Dorn wraz ze swoim najlepszym przyjacielem - kapralem Morganem spędzali dużo czasu z Melissą, która nie zachowywała się wobec żadnego z nich jak siostra. Agenci powracają do domu Melissy z nakazem rewizji. Tony odkrywa ślady użycia piły mechanicznej, którą pocięto ciało. Gibbs i Kate odnajdują w domu wspólniczkę Melissy – Sylvię Chalmers, która okazuje się być jej matką. Melissa ujawnia, że jej matka wywołała atak serca u Morgana, a następnie poświadczyła, że zmarłym był Dorn. Dzięki temu otrzymały pieniądze z polisy ubezpieczeniowej. Następnie zabiła i pocięła Dorna, aby prawda nie wyszła nigdy na jaw.

Poszukujesz Agenci NCIS - Sezon 1 - Moja inna lewa stopa cały Serial żeby zobaczyć ten Serial online na Zalukaj?

Według wielu źródeł najlepszy Serial, jaki kiedykolwiek ujrzał światło dzienne był Agenci NCIS - Sezon 1 - Moja inna lewa stopa. Sztuka i kultura powinny być dostępne dla wszystkich. Pomóż nam pomóc większej liczbie członków społeczności poprzez swoje darowizny.

Agenci NCIS - Sezon 1 - Moja inna lewa stopa online to świetny Serial z kategorii Kryminał

Wierzymy, że sztuka i kultura powinny być dostępne dla każdego, nie tylko dla tych, których na to stać. Dlatego naszą misją jest zapewnienie członkom społeczności możliwości i dostępu do zasobów, z którymi normalnie mieliby trudności w zdobyciu tak dobrych filmów i seriali online.

Agenci NCIS - Sezon 1 - Moja inna lewa stopa cały Serial ma naprawdę dobrą obsadę

Co polecasz? Jaki ostatnio obejrzałeś film, który sprawił, że się śmiałeś lub płakałeś?.

NCIS 2003 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba! Dzięki ZmierzchFilm.pl możesz oglądać filmy i seriale online bez limitu.

 • Avatar aro Użytkownik aro

  Ja w jeden dzień zobaczyłam caly sezon haha

  +5
 • Avatar madzia89 Użytkownik madzia89

  Polecam ten serial

  +46
 • Avatar tatulek1 Użytkownik tatulek1

  Super, w koncu jakis serwis gdzie można korzystać bez limitu

  +9
 • Avatar Bartoo Użytkownik Bartoo

  Next season kiedy?

  +48
 • Avatar pawelecxx Użytkownik pawelecxx

  Siedzialam nad tym serialem chyba 6 godzin dzisiaj, ale w koncu skonczylam caly sezon... jestem w szoku tym ostatnim odcinkiem haha

  +6
 • Avatar oliwia09 Użytkownik oliwia09

  Lubie takie seriale :)

  +35
 • Avatar AnnaMali Użytkownik AnnaMali

  Jedna z najlepszych produkcji z 2003 roku. SERIAL online agenci ncis - sezon 1 - moja inna lewa stopa zdecydowanie polecam. Czy ktoś z Was zna jakieś podobne tytuły do tego dostępne na ZmierzchFilm?

  +21
 • Avatar Bartas Użytkownik Bartas

  seriale udostępniane na ZmierzchFilm to sztos , wszystko w najlepszej jakości i co najważniejsze wszystkie odcinki!!

  +37
 • Avatar Wiśnia Użytkownik Wiśnia

  Świetny film online, a portal jeszcze lepszy <3 można tu bez problemu znaleźć najnowsze filmy online! Dzięki <3

  +36
 • Avatar Patryk00 Użytkownik Patryk00

  Chciałem obejrzeć ten film ONLINE od kiedy była premiera ale nigdzie nie mogłem znaleźć, dopiero na ZmierzchFilm znalazłem i obejrzałem bez limitu! Polecam!!

  +39

Polecane Seriale