Agenci NCIS - Sezon 1 - Nieśmiertelny 2003 | CAŁY Serial | CDA HD | NAPISY PL

U wybrzeży wysp Bahama zostaje znalezione ciało marynarza. Agenci Służb Śledczych dowiadują się, że na pokładzie statku USS Foster brakuje 19-letni...

Odcinki specjalne  

Sezon 1  

Sezon 2  

Sezon 3  

Sezon 4  

Sezon 5  

Sezon 6  

Sezon 7  

Sezon 8  

Sezon 9  

Sezon 10  

Sezon 11  

Sezon 12  

Sezon 13  

Sezon 14  

Sezon 15  

Sezon 16  

Sezon 17  

Sezon 18  

Sezon 19  

Sezon 20  

Informacje

NCIS Stany Zjednoczone

O czym jest Agenci NCIS - Sezon 1 - Nieśmiertelny 2003 online cały Serial ?

U wybrzeży wysp Bahama zostaje znalezione ciało marynarza. Agenci Służb Śledczych dowiadują się, że na pokładzie statku USS Foster brakuje 19-letniego członka załogi - Russella MacDonalda. Gibbs, Tony i Kate przesłuchują pozostałych marynarzy. Okazuje się, że zmarły był technikiem komputerowym w centrum informacji bojowej. Gibbs przeszukuje rzeczy Russela i znajduje książkę o sztuce walki mieczem. Ducky bada zwłoki i odkrywa, że marynarz był przywiązany łańcuchem do ciężarka, który najprawdopodobniej ściągnął go pod wodę. Abby odnajduje zapiski, które świadczą o tym, że zmarły marynarz brał udział w grze komputerowej, w którą grał z kimś przez Internet. Abby odnajduje grę "Nieśmiertelni", która tak pochłonęła młodego marynarza i uzyskuje informacje na temat pozostałych graczy. Okazuje się, że jego przeciwnikiem była osoba, która znajdowała się na pokładzie tego samego statku. Śledztwo ujawnia, że Russel i jeszcze inny marynarz - Ron Zuger - zakupili w jednym z portów prawdziwe miecze. Po przesłuchaniu Rona, agenci dowiadują się, że gracze postanowili przenieść grę komputerową do rzeczywistości i toczyli ze sobą prawdziwe pojedynki na miecze. Russelowi pomieszała się rzeczywistość z fantazją i stał się bardzo niebezpieczny. Ron był przekonany, że ich potyczki to tylko gra, ale jego przeciwnik odbierał to zupełnie inaczej i chciał zabić swojego rywala. Ron musiał się ratować i zażądał, aby Russel udowodnił swoją nieśmiertelność - wyskoczył do morza wraz ze swoim mieczem i dopłynął do brzegu obciążony balastem. Obłąkany Russel, przekonany o swojej nieśmiertelności, zgodził się podjąć tę próbę. Pamiętnik zmarłego marynarza ujawnia, że planował on również zabić swojego dowódcę i podłożył na statku bombę.

Poszukujesz Agenci NCIS - Sezon 1 - Nieśmiertelny cały Serial żeby zobaczyć ten Serial online na Zalukaj?

Według wielu źródeł najlepszy Serial, jaki kiedykolwiek ujrzał światło dzienne był Agenci NCIS - Sezon 1 - Nieśmiertelny. Sztuka i kultura powinny być dostępne dla wszystkich. Pomóż nam pomóc większej liczbie członków społeczności poprzez swoje darowizny.

Agenci NCIS - Sezon 1 - Nieśmiertelny online to świetny Serial z kategorii Kryminał

Wierzymy, że sztuka i kultura powinny być dostępne dla każdego, nie tylko dla tych, których na to stać. Dlatego naszą misją jest zapewnienie członkom społeczności możliwości i dostępu do zasobów, z którymi normalnie mieliby trudności w zdobyciu tak dobrych filmów i seriali online.

Agenci NCIS - Sezon 1 - Nieśmiertelny cały Serial ma naprawdę dobrą obsadę

Co polecasz? Jaki ostatnio obejrzałeś film, który sprawił, że się śmiałeś lub płakałeś?.

NCIS 2003 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba! Dzięki ZmierzchFilm.pl możesz oglądać filmy i seriale online bez limitu.

 • Avatar aro Użytkownik aro

  Ja w jeden dzień zobaczyłam caly sezon haha

  +5
 • Avatar madzia89 Użytkownik madzia89

  Polecam ten serial

  +46
 • Avatar tatulek1 Użytkownik tatulek1

  Super, w koncu jakis serwis gdzie można korzystać bez limitu

  +9
 • Avatar Bartoo Użytkownik Bartoo

  Next season kiedy?

  +48
 • Avatar pawelecxx Użytkownik pawelecxx

  Siedzialam nad tym serialem chyba 6 godzin dzisiaj, ale w koncu skonczylam caly sezon... jestem w szoku tym ostatnim odcinkiem haha

  +6
 • Avatar oliwia09 Użytkownik oliwia09

  Lubie takie seriale :)

  +35
 • Avatar AnnaMali Użytkownik AnnaMali

  Jedna z najlepszych produkcji z 2003 roku. SERIAL online agenci ncis - sezon 1 - nieśmiertelny zdecydowanie polecam. Czy ktoś z Was zna jakieś podobne tytuły do tego dostępne na ZmierzchFilm?

  +21
 • Avatar Bartas Użytkownik Bartas

  seriale udostępniane na ZmierzchFilm to sztos , wszystko w najlepszej jakości i co najważniejsze wszystkie odcinki!!

  +37
 • Avatar Wiśnia Użytkownik Wiśnia

  Świetny film online, a portal jeszcze lepszy <3 można tu bez problemu znaleźć najnowsze filmy online! Dzięki <3

  +36
 • Avatar Patryk00 Użytkownik Patryk00

  Chciałem obejrzeć ten film ONLINE od kiedy była premiera ale nigdzie nie mogłem znaleźć, dopiero na ZmierzchFilm znalazłem i obejrzałem bez limitu! Polecam!!

  +39

Polecane Seriale