Agenci NCIS - Sezon 1 - Miłosierny Samarytanin 2003 | CAŁY Serial | CDA HD | NAPISY PL

Porucznik marynarki wojennej Wade Julius zostaje zastrzelony na poboczu drogi. Zabójstwo nosi cechy egzekucji. Agenci służb śledczych wszczynają do...

Odcinki specjalne  

Sezon 1  

Sezon 2  

Sezon 3  

Sezon 4  

Sezon 5  

Sezon 6  

Sezon 7  

Sezon 8  

Sezon 9  

Sezon 10  

Sezon 11  

Sezon 12  

Sezon 13  

Sezon 14  

Sezon 15  

Sezon 16  

Sezon 17  

Sezon 18  

Sezon 19  

Sezon 20  

Informacje

NCIS Stany Zjednoczone

O czym jest Agenci NCIS - Sezon 1 - Miłosierny Samarytanin 2003 online cały Serial ?

Porucznik marynarki wojennej Wade Julius zostaje zastrzelony na poboczu drogi. Zabójstwo nosi cechy egzekucji. Agenci służb śledczych wszczynają dochodzenie. Gibbs przesłuchuje przełożoną Juliusa - Margaret Green, która ujawnia, że zabity był dentystą w bazie marynarki wojennej. Szeryf Dupray przypomina sobie, że podobne morderstwo miało miejsce jakiś czas temu, a ofiara również pracowała w tej samej bazie wojskowej. Po tamtym zabójstwie został dowód w postaci DNA, pobranego z moczu mordercy, który załatwił swoją potrzebę na poboczu drogi. Agenci pracują nad dwoma sprawami, a w międzyczasie dochodzi do kolejnego podobnego zabójstwa. Porucznik James Seeger ginie dokładnie w taki sam sposób, jak dwie poprzednie ofiary. Gibbs ustala, że Seeger miał właśnie rozwieść się ze swoją żoną. Ponadto był spadkobiercą fortuny swojego dziadka. Gibbs i Kate odwiedzają żonę Seegera - Laurę i pobierają od niej próbkę DNA. Agenci podejrzewają, że kobieta dokonała seryjnych morderstw, aby odsunąć od siebie podejrzenia i zatuszować swój prawdziwy cel - Jamesa Seegera. Spadek przypadłby jej, gdyby jej mąż zmarł przed zakończeniem sprawy rozwodowej. Abby ustala, że DNA Laury Seeger pasuje do próbki moczu zabójcy, pobranej z pobocza drogi po drugim morderstwie. Laura ma jednak niepodważalne alibi i próbuje zrzucić winę na przełożoną Juliusa - Margaret Green, która również posiada mocne alibi. Sprawa wydaje się być niemożliwa do rozwiązania, ale Kate dokonuje niezwykłego odkrycia - Laura ma siostrę bliźniaczkę. To bliźniaczka Laury dokonywała za nią zabójstw, aby mogły potem podzielić się spadkiem Jamesa. Agenci namierzają, a następnie aresztują siostrę Laury - Lindę, która szykowała się do swojego kolejnego "seryjnego" morderstwa.

Poszukujesz Agenci NCIS - Sezon 1 - Miłosierny Samarytanin cały Serial żeby zobaczyć ten Serial online na Zalukaj?

Według wielu źródeł najlepszy Serial, jaki kiedykolwiek ujrzał światło dzienne był Agenci NCIS - Sezon 1 - Miłosierny Samarytanin. Sztuka i kultura powinny być dostępne dla wszystkich. Pomóż nam pomóc większej liczbie członków społeczności poprzez swoje darowizny.

Agenci NCIS - Sezon 1 - Miłosierny Samarytanin online to świetny Serial z kategorii Kryminał

Wierzymy, że sztuka i kultura powinny być dostępne dla każdego, nie tylko dla tych, których na to stać. Dlatego naszą misją jest zapewnienie członkom społeczności możliwości i dostępu do zasobów, z którymi normalnie mieliby trudności w zdobyciu tak dobrych filmów i seriali online.

Agenci NCIS - Sezon 1 - Miłosierny Samarytanin cały Serial ma naprawdę dobrą obsadę

Co polecasz? Jaki ostatnio obejrzałeś film, który sprawił, że się śmiałeś lub płakałeś?.

NCIS 2003 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba! Dzięki ZmierzchFilm.pl możesz oglądać filmy i seriale online bez limitu.

 • Avatar aro Użytkownik aro

  Ja w jeden dzień zobaczyłam caly sezon haha

  +5
 • Avatar madzia89 Użytkownik madzia89

  Polecam ten serial

  +46
 • Avatar tatulek1 Użytkownik tatulek1

  Super, w koncu jakis serwis gdzie można korzystać bez limitu

  +9
 • Avatar Bartoo Użytkownik Bartoo

  Next season kiedy?

  +48
 • Avatar pawelecxx Użytkownik pawelecxx

  Siedzialam nad tym serialem chyba 6 godzin dzisiaj, ale w koncu skonczylam caly sezon... jestem w szoku tym ostatnim odcinkiem haha

  +6
 • Avatar oliwia09 Użytkownik oliwia09

  Lubie takie seriale :)

  +35
 • Avatar AnnaMali Użytkownik AnnaMali

  Jedna z najlepszych produkcji z 2003 roku. SERIAL online agenci ncis - sezon 1 - miłosierny samarytanin zdecydowanie polecam. Czy ktoś z Was zna jakieś podobne tytuły do tego dostępne na ZmierzchFilm?

  +21
 • Avatar Bartas Użytkownik Bartas

  seriale udostępniane na ZmierzchFilm to sztos , wszystko w najlepszej jakości i co najważniejsze wszystkie odcinki!!

  +37
 • Avatar Wiśnia Użytkownik Wiśnia

  Świetny film online, a portal jeszcze lepszy <3 można tu bez problemu znaleźć najnowsze filmy online! Dzięki <3

  +36
 • Avatar Patryk00 Użytkownik Patryk00

  Chciałem obejrzeć ten film ONLINE od kiedy była premiera ale nigdzie nie mogłem znaleźć, dopiero na ZmierzchFilm znalazłem i obejrzałem bez limitu! Polecam!!

  +39

Polecane Seriale